Duyurular

Ziyaret

Ticaret ve Sanayi Odası Kayyum Heyeti Başkanı İsmail DEMİRKOL ve Kayyum Heyeti üyesi Hasan HAYIRLI İlimiz Defterdar Vekili Gülcan AKBIYIK ‘ı Makamlarında ziyaret ettiler.

Defterdarlık İlçe Toplantıları

İlimiz Defterdar Vekili Gülcan AKBIYIK İlçe Malmüdürlüklerinin sorun ve önerilerini mahalinde görmek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Bozova Malmüdürlüğüne ziyarette bulunmuş olup, bu ziyarette Personel Müdürü Cihat GÜNEŞ ve Defterdarlık Uzman Yardımcısı Mehmet YAVAŞ kendisine eşlik etmiştir.

 

Defterdarlık İlçe Toplantıları

İlimiz Defterdar Vekili Gülcan AKBIYIK İlçe Malmüdürlüklerinin sorun ve önerilerini mahalinde görmek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Halfeti Malmüdürlüğüne ziyarette bulunmuş olup, bu ziyarette Personel Müdürü Cihat GÜNEŞ ve Defterdarlık Uzman Yardımcısı Mehmet YAVAŞ kendisine eşlik etmiştir.

TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ TOPLANTISI

İlimiz Defterdarlığı tarafından Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde Muhasebe Müdürlüğünce düzenlenen toplantı tüm personelin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

 

 

 

2017 Yılı Bilgi Tazeleme Eğitimi

Defterdarlığımız merkez ve ilçe birimlerinde görev yapan muhasebe, milli emlak ve personel birimleri personeli için 22-26/05/2017 tarihleri arasında bilgi tazeleme eğitimi yapılmıştır.